Музичне МАЛЯТКО

Хлопчикам та дівчаткам

Українськи музичні казки

Українські музичні казки від В’ячеслава Полянського слухати онлайн

Українські музичні казки від В'ячеслава Полянського

Видавництво ТОВ «Єнісей груп» у 2006-му році подарувало світові надзвичайний набір добрих музичних казок. Більш ніж чотири години якісних казок у супроводі динамічних музичних композицій. В гарній музичній казці музика – не просто фон, а повноцінний персонаж. Саме тому музичні казки більш цікаві, ніж звичайні – у всякому разі, зазвичай. В даному випадку це зауваження справедливе, адже В’ячеслав Полянський це дійсно цікавий автор музичних фантазій до казок. Самі казки теж пройшли авторську обробку. А отже, стали менш передбачуваними. Закономірно, що інтерес до його дисків викликав появу збірки, на якій можна знайти всі раніше видані казки цієї серії. Отже, диск з’явився задля радості – і вашої, і ваших дітей. Сподіваємось, саме щиру радість він і принесе.

Текст читають артисти Львівського лялькового театру.

Нами було прийнято рішення не публікувати окремі казки за допомогою загального списку. Усі казки у наявності в плеєрі. Приємного прослуховування!

<<<< Повернутися на сторінку Казки


Ви маєте можливість залишити посилання на сторінку
"Українськи музичні казки" до улюбленого сервісу:

3 коментарі Ще... »

 1. Автор: Алла, Опубліковано: 14.11.2016 в 11:08

  Алла

  Дякую дуже гарні казки

 2. Автор: Іванка, Опубліковано: 25.07.2017 в 23:30

  Іванка

  Доброго дня.Як придбати диск з музичними казками???

 3. Автор: Мінікін, Опубліковано: 06.08.2017 в 19:40

  Мінікін

  Доброго дня, Іванка. На жаль, ми не маємо повноважень розповсюджувати будь-які носії з записами. Єдине, що ми можемо запропонувати, це ознайомлення з творами та з музичними альбомами у нашому плеєрі. З питання придбання будь-яких матеріалів, шукайте, будь ласка, офіційних представників/виробників.
  На деяких матеріалах ми залишаємо посилання на сторінку продажу, якщо маємо таку інформацію. Але ж, навіть у цьому випадку, ми не впевнені, що посилання на сторінку ОФІЦІЙНОГО продажу…

  P.S. Ми не збираємось видаляти будь-які матеріали, у тому числі Українськи музичні казки з сайту. Крім випадку, коли правовласник звернеться до нас з проханням видалити матеріал, що йому належить…

Немає своєї аватарки? До вашої уваги інструкція про сервіс Gravatar (російською)

Ім`я: (Обов`язково)

eMail: (Обов`язково)

Відгук: