Музичне МАЛЯТКО

Хлопчикам та дівчаткам

Українськи музичні казки

Українські музичні казки від В’ячеслава Полянського слухати онлайн

Для плеєра, можливо, знадобиться встановити Adobe Flash Player
Українські музичні казки від В'ячеслава Полянського
Видавництво ТОВ «Єнісей груп» у 2006-му році подарувало світові надзвичайний набір добрих музичних казок. Більш ніж чотири години якісних казок у супроводі динамічних музичних композицій. В гарній музичній казці музика – не просто фон, а повноцінний персонаж. Саме тому музичні казки більш цікаві, ніж звичайні – у всякому разі, зазвичай. В даному випадку це зауваження справедливе, адже В’ячеслав Полянський це дійсно цікавий автор музичних фантазій до казок. Самі казки теж пройшли авторську обробку. А отже, стали менш передбачуваними. Закономірно, що інтерес до його дисків викликав появу збірки, на якій можна знайти всі раніше видані казки цієї серії. Отже, диск з’явився задля радості – і вашої, і ваших дітей. Сподіваємось, саме щиру радість він і принесе.

Текст читають артисти Львівського лялькового театру.

Нами було прийнято рішення не публікувати окремі казки за допомогою загального списку. Усі казки у наявності в плеєрі. Приємного прослуховування!

<<<< Повернутися на сторінку Казки


Ви маєте можливість залишити посилання на сторінку
"Українськи музичні казки" до улюбленого сервісу:

3 коментарі Ще... »

 1. Автор: Алла, Опубліковано: 14.11.2016 в 11:08

  Алла

  Дякую дуже гарні казки

 2. Автор: Іванка, Опубліковано: 25.07.2017 в 23:30

  Іванка

  Доброго дня.Як придбати диск з музичними казками???

 3. Автор: Мінікін, Опубліковано: 06.08.2017 в 19:40

  Мінікін

  Доброго дня, Іванка. На жаль, ми не маємо повноважень розповсюджувати будь-які носії з записами. Єдине, що ми можемо запропонувати, це ознайомлення з творами та з музичними альбомами у нашому плеєрі. З питання придбання будь-яких матеріалів, шукайте, будь ласка, офіційних представників/виробників.
  На деяких матеріалах ми залишаємо посилання на сторінку продажу, якщо маємо таку інформацію. Але ж, навіть у цьому випадку, ми не впевнені, що посилання на сторінку ОФІЦІЙНОГО продажу…

  P.S. Ми не збираємось видаляти будь-які матеріали, у тому числі Українськи музичні казки з сайту. Крім випадку, коли правовласник звернеться до нас з проханням видалити матеріал, що йому належить…

Немає своєї аватарки? До вашої уваги інструкція про сервіс Gravatar (російською)

Ім`я: (Обов`язково)

eMail: (Обов`язково)

Відгук: