Музичне МАЛЯТКО

Хлопчикам та дівчаткам

Острів скарбів

Острів скарбів слухати онлайн

Острів скарбів

«Острів скарбів» — роман відомого шотландця Роберта Стівенсона про пригоди, пов`язаны з пошуком скарбів, що були заховані піратом Флінтом на безлюдному острові. Вперше опубликовано у далекому 1883 р. Аудіокнигу випущено видавництвом МА «Наш Формат». Текст читає О.Форманчук.

Якщо вам сподобалось виконання, ви маєте можливість купити аудіокнигу «Острів скарбів».

Як розповідав сам автор, книга почалася з забави: «Один раз я накреслив карту острова; вона була старанно і красиво розфарбована. Я нарік свій утвір «Островом скарбів». Я чув, бувають люди, для яких карти чогось не значать, але не можу собі цього уявити! Імена, обриси лісів, напрямок доріг і рік, доісторичні сліди людини – от невичерпане джерело для всякого, у кого є очі і хоч на гріш уяви. Коли я спрямував замислений погляд на карту свого Острова, то серед придуманих лісів заворушилися герої моєї майбутньої книги. Засмаглі обличчя їх і блискуча зброя висувалися із самих несподіваних місць; вони снували туди і сюди, боролися і шукали скарб на декількох квадратних дюймах щільного паперу»

Нами було прийнято рішення не публікувати окремі частини книги за допомогою загального списку. Усі частини у наявності в плеєрі. Приємного прослуховування!

<<<< Повернутися на сторінку Аудіокниги


Ви маєте можливість залишити посилання на сторінку
"Острів скарбів" до улюбленого сервісу:

Ім`я: (Обов`язково)

eMail: (Обов`язково)

Відгук: