Музичне МАЛЯТКО

Хлопчикам та дівчаткам

Пеппі Довгапанчоха

Пеппі Довгапанчоха слухати онлайн

Пеппі Довгапанчоха

Якось одна маленька дівчинка не на жарт захворіла. Цілими днями вона мусила лежати в ліжку, ковтати гіркі пігулки та мікстури. Ні подружок, ні іграшок, ні морозива – що за життя. Щоб підбадьорити дівчинку, її молода мама, яку звали Астрід Ліндгрен, почала оповідати їй прекумедні історії про пригоди рудоволосої дівчинки Пеппі Довгапанчохи. Оповіді так сподобалися донечці, що вона просила оповідати їй ще і ще. Дівчинка швидко видужала, а з маминих оповідок вийшло аж три книги про пригоди Пеппі Довгапанчохи, які ось уже 60 років тішать дітей у всьому світі.

Усі історії про Пеппі, а також багато інших захоплюючих книг для дітей, написаних Астрід Ліндгрен, переклала українською мовою неперевершена Ольга Сенюк. Першу книгу про Довгапанчоху прочитала для вас акторка Львівського театру юного глядача, улюблениця львівських дітей – Ольга Гапа.

Аудіокнигу випустило «Видавництво Старого Лева».

На жаль, ми не знайшли цю яскраву історію у офіційному продажу. Можливо, офіційні продавці потраплять на цю сторінку та залишать інформацію про продаж. Ми, з задоволенням, залишимо посилання на сторінку продажу аудіокниги.

Нами було прийнято рішення не публікувати окремі частини книги за допомогою загального списку. Усі частини у наявності в плеєрі. Приємного прослуховування!

<<<< Повернутися на сторінку Аудіокниги


Ви маєте можливість залишити посилання на сторінку
"Пеппі Довгапанчоха" до улюбленого сервісу:

Ім`я: (Обов`язково)

eMail: (Обов`язково)

Відгук: